Proč něco dělat jednoduše, když to jde udělat složitě!!

supercalifragilistic-expialidocious

Mortík na prvou

26. června 2012 v 0:15 | Skara |  Chytré řeči z mé hloupé hlavy
Představuji vám...

Nedávno (už to bude pomalu rok) jsem poznala jednu cérku(jak ona ráda říká) a je to totální třeštidlo.
Dostala přezdívku Mortík, rychle si na ní zvykla a teď už pořádně na jiné oslovení neslyší Usmívající se. Je to zlatíčko třídy. Hlavně proto že každému pomůže s čímkoli.Smějící se Prostě není jediný člověk v naší třídě, který by ji neměl rád. Jediný její problém je, že je naivní a příliš důvěřivá. Uvěří nám skoro vše, ale rychle se učí Mrkající díky mě!! Néé že bych se chtěla nějak chlubit, ale je fakt, že mi za to moc neděkuje.Úžasný Mně to nevadí, však někdo jí musí připravit na nepříjemnosti života, s růžovími brýlemi člověk život nepřežije, alespoň né v mé blízkosti,Smějící seale je fakt, že všeho moc škodí, jsem s ní na pokoji už třetím týdnem a ryji do ní čím dál více. Ale jediné štěstí, že už se naučila brát mé komentáře s rezervou. Jinak by se mnou už dávno vyrazila dveře!! A to myslím smrtelně vážně.Usmívající se Je prostě zlatíčko!!!
Málem bych zapoměla na její "šikovnost" ohledně čehokoli elektronickéhoSmějící se (au au au).
Třeba dnes jak jsem se jí zmínila, že si píši blog, tak hned vyzvídala, jestli je tam taky a jestli o ní napíši a tak mě vlastně přivedla k tomuto článku. Jestli ho někdy najde tak mě asi zarazí, ale zase se musí nechat, že až tak z něj není poznat, o koho jde.

A o to mi na mém blogu jde. Ráda sem něco napíši, ale držím se zásady, obecně-diskrétně! Tedy, že sem píši moje pocity, myšlenky a jiné věci z mého života, ale nechci aby se to nějak osobně dotklo kohokoli v mém blízkém okolí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 3. října 2014 v 23:47 | Reagovat

Tak kde je další článeček? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama