Proč něco dělat jednoduše, když to jde udělat složitě!!

supercalifragilistic-expialidocious

Vzdálené končiny

24. června 2011 v 21:05 | Skara |  Jak se mám
Tak jsem mimo ...


Jsem na měsíc v krásné, proměnlivé Belgii! Kde se mluví francouzsky a německy, což já neumím ani jedno !!! Ale to se neřeší. Soused, bývalý profesor, jeden ze spolubydlících je podle mého názoru tak trochu filosof a dává to znát, ale to není tak špatný pokud nebude mít blbý keci ke všemu co dělám.
Budu tady hezky měsíc přebývat . Snad se i něčemu přiučím. A pokud ne, tak je to určitě moje chyba!!!!
Mají tady mnohem hezčí vlaky!!! Hezčí než ty nače úžasné Pendolína!!! To víte bydlím u nádraží, ale to vůbec nevadí, není to totiž jako u nás. Jsou to totiž tiché stroje, na rozdíl od našich červených, modrých, zelených a oranžových osobáků!!!

Kousek od městečka, Bertrix se jmenuje, jsou lesy plné borůvek a plno jiných plodů, ale teď jsou hlavně borůvky!!! To co mají tady tak to je fakt nářez!!! Tolik borůvek jsem ještě neviděle!!! A to si nedělám srandu!!! A tak doufám, že tam trefím i na kole, protože jsem tam jela zatím jen autem a přeci jen, je to trochu z ruky. Ale to se poddá.

Tak bych mohla už končit , asi jsem napsala vše co jsem chtěla, kdyby se někdo zajímal, klidně do komentů napište. Já vás za to neukousnu.

Tak se zatím mějte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama